Najlepsze prezenty do 100 zł!

Święta tuż tuż, a Ty wciąż nie masz prezentów dla swojej rodziny i przyjaciół? Wszyscy oczekują od Ciebie upominków, ale Twój budżet nie bardzo na to pozwala? Nie załamuj się, znalezienie idealnego prezentu w rozsądnej cenie to nic trudnego! Najlepsze prezenty do 100 zł to zdecydowanie książki! Bo każdy lubi  od czasu do czasu zrelaksować się z kubkiem herbaty i dobrą lekturą wylegując się pod kocem. Jakie zatem książki wybrać?

Kryminały

Świetnie sprawdzą się fanom akcji i historii z dreszczykiem. Jest to obecnie bardzo popularny gatunek. Możesz postawić na klasykę, np. “Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet” Stiega Larssona albo sięgnąć po coś nowszego jak np. “Milczenie” Huberta Hendera.

Poradniki

Niezwykle często wybierany teraz gatunek książek, szczególnie przez młode kobiety. Obecnie możemy znaleźć książki poradnikowe dotyczące przeróżnych tematów. Od tych dotyczących zwierząt jak “Rozmowa z kotem” Małgorzaty Biegańskiej-Hendryk, przez takie o urodzie (“Robię Włosing” Agnieszki Niedziałek) po wszystkie poradniki samorozwojowe jak “Czuła przewodniczka” Natalii de Barbaro.

Reportaże

Reportaże świetnie sprawdzą się osobom twardo stąpającym po ziemi oraz nie lubiącym fikcji i powieści. Można takiej osobie sprawić “Zakonnice odchodzą po cichu” Marty Abramowicz czy “27 śmierci Toby’ego Obeda” Joanny Gierak-Onoszko.

Powieści obyczajowe

Te książki wybierz osobom, które lubią lekkie, proste lektury i po prostu są fanami czytania dla przyjemności. Fajną opcją będzie “Sezon na truskawki” Marty Dzido albo “Zaproś mnie na pumpkin latte” Anny Chaber.

A co dla dzieci?

Najmłodsze dzieci wydają się nieszczególnie zainteresowane książkami, ale dla tych starszych wybór jest ogromny! Świetnym wyborem będzie książka “Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek” Sylwii Chutnik albo “Proszę mnie przytulić” P. Wechterowicza i E. Dziubak. Możesz też postawić na klasykę jak “Mały Książę” Antoine de Saint-Exupery.

Pomysłów na prezenty do 100 zł jest naprawdę sporo i zdecydowanie jest w czym przebierać. Powodzenia!

Related posts