Prezenty w określonej kwocie

Czy można otrzymać prezenty do 100 zł dla swoich bliskich? Oczywiście, że tak. Rynek ma do zaoferowania wiele produktów w tak dobrej cenie. Wystarczy wziąć pod uwagę książki. Do 100 zł można otrzymać przynajmniej dobre książki. Czasem mogą to być trzy bardzo ciekawe pozycje literackie. Wszystko tak naprawdę zależne jest od tego, z jaką osobą ma się do czynienia i jakie dokładnie ma ona upodobania.

“Złoty płatek śniegu”

Krystyna Mirek i jej zimowo-świąteczna opowieść. Niezwykła opowieść o miłości, która potrafi zaskoczyć wiele osób. Tak, bowiem w tej książce ma się do czynienia z najróżniejszymi bohaterami. Jedną z nich jest Julka, która wiezie do domu rodzinnego swojego chłopaka. Rodzice są pewni, że wszystko wiedzą o swojej ukochanej córce, ale wizyta jej ukochanego bardzo poważnie wystawi ich na pewną próbę. Dyrektor szkoły chciałby powiedzieć pewnej samotnej mamie, że nie odwzajemnia jej uczuć, ale nie jest to łatwe. Im mocniej daje jej to do zrozumienia, tym wszystko bardziej się komplikuje. Są tu też inni bohaterowie, którzy będą musieli zmierzyć się z konsekwencjami pewnych decyzji. Co ich połączy? Odpowiedź znajdziemy w tej oto książce.

“Gdy zasypie śnieg”

Autorką tej książki jest niesamowita, doskonale znana Agata Przybyłek. Marta jest typową bizneswoman. Całą swoją energię życiową inwestuje w rozwijanie swojej firmy. Woli to, niż tkwić w związku, który nie ma żadnej przyszłości. Od swojej ukochanej babci otrzymuje voucher na pobyt w górach. I to zaraz po świętach. Bohaterka najchętniej by z tego zrezygnowała, ale nie chce zawieść Janiny, która nie może doczekać się wyjazdu. Mata przekonuje się, że podczas pobytu w górach musi pilnować swojej babci, ponieważ ta ma tendencję do tego, aby pakować się w kłopoty. Janina bowiem już pierwszego dnia znajduje dla siebie adoratora. Ale czy tylko ona znajdzie wielbiciela? Marta jeszcze nie wie, że przy kubku gorącego grzańca będzie jej dane poznać niezwykłą osobę, która mocno zmieni jej życie.

Related posts